Вилка Yamaha Jog шток 25мм гідравлічна

Лідер продажу!
Модель: Yamaha - JOG
В наявності
Артикул: 014679

  • 1 242грн.



Тільки якісні запчастини

Гідравлічні передні амортизатори японських скутерів Yamaha Jog ( Ямаха Джог ) Діаметр штока 25мм, ця вилка використовується на ямах з переднім дисковим гальмом. Перед встановленням рекомендується змінити заводське масло, воно заливається для зберігання внутрішньої частини вилки, і не може використовуватися як основне під час роботи підвіски.

Авторизація

Як оплатити.

Спосіб оплати: "банківський переказ" замовлення надійде в роботу, як тільки менеджер опрацює ваше замовлення, Ви на пошту отримаєте лист і смс з реквізитами банківської карти і сумою для оплати.

Спосіб оплати: "накладений платіж" при виборі даного способу, замовлення надійде в роботу, і в порядку черги буде відправлений. Зверніть увагу, додатково, крім вартості доставки, Ви оплачуєте послугу післяплати транспортної компанії.

Відправка даним способом доступна тільки після оплати авансового платежу в розмірі 120 грн.



Пір'я вилки Yamaha Jog шток 25мм гідравлічні, вилка передня скутера Yamaha Jog sa 16, гідравлічна вилка Yamaha Jog sa 16, купити передню вилку ямаха джог са 16, купити гідравлічну передню вилку скутера ямаха