Крильчатка охолодження GY6-50 Koso
- 164грн.
-
Доступні опції
Крильчатка охолодження двигуна ( крильчатка генератора ) китайського скутера Race, Storm, Wind, Grand Prix ( рейс, шторм, вінд, гранд прікс ) також дана крильчатка сумісна з іншими китайськими скутерами на яких встановлений двигун 139QMB та скутера з двигуном 157QMJ, відстань по центрах отворів для 150сс 50мм, для 50-80сс 45мм. Крильчатка володіє хорошими характеристиками охолодження. виробник - MG Китай
Як оплатити.
Спосіб оплати: "банківський переказ" замовлення надійде в роботу, як тільки менеджер опрацює ваше замовлення, Ви на пошту отримаєте лист і смс з реквізитами банківської карти і сумою для оплати.
Спосіб оплати: "накладений платіж" при виборі даного способу, замовлення надійде в роботу, і в порядку черги буде відправлений. Зверніть увагу, додатково, крім вартості доставки, Ви оплачуєте послугу післяплати транспортної компанії.
Відправка даним способом доступна тільки після оплати авансового платежу в розмірі 120 грн.
Схожі товари
крильчатка охолодження скутера GY6-80, охолодження циліндра, крильчатка генератора, Крильчатка охолодження GY6-50 Koso, крильчатка охолодження циліндра GY6-80, охолодження цпг 139QMB, крильчатка охолодження двигуна скутера

