Розгортка направляючої клапанів з регулюванням 7.75-8.5 мм

Модель: Honda / Suzuki / Yamaha/GY6-50/80
В наявності
Артикул: 861323

  • 299грн.



Тільки якісні запчастини

Розгортка направляючих клапанів з регулюванням 7.75-8.5 мм. Довжина розгортки 108 мм, довжина робочої зони 36 мм, квадрат 3,5 × 3,5 мм. Розгортка направляючих клапанів з регулюванням – це спеціалізований інструмент для обробки та відновлення внутрішнього діаметра направляючих втулок клапанів після ремонту або заміни. Завдяки регульованій конструкції дозволяє налаштовувати робочий діаметр у межах 7.75-8.5 мм, що робить інструмент універсальним для роботи з різними типами головок блоку циліндрів. Виготовлена з міцної інструментальної сталі, стійкої до зносу та механічних навантажень. Підходить для використання в майстернях, сервісних центрах. Практичний інструмент для якісного оновлення направляючих клапанів та забезпечення правильної роботи газорозподільного механізму.

Зверніть увагу, що діапазон 7.75 - 8.50 мм вказано орієнтовно і може відрізнятися залежно від налаштування розгортки.

Авторизація

Як оплатити.

Спосіб оплати: "банківський переказ" замовлення надійде в роботу, як тільки менеджер опрацює ваше замовлення, Ви на пошту отримаєте лист і смс з реквізитами банківської карти і сумою для оплати.

Спосіб оплати: "накладений платіж" при виборі даного способу, замовлення надійде в роботу, і в порядку черги буде відправлений. Зверніть увагу, додатково, крім вартості доставки, Ви оплачуєте послугу післяплати транспортної компанії.

Відправка даним способом доступна тільки після оплати авансового платежу в розмірі 120 грн.


Розгортка направляючої клапанів з регулюванням 7.75-8.5 мм, розгортка направляючої клапана, розгортка 7.75-8.5 мм, розгортка направляючої клапана